Jarduera gidatuak

Behin behinean (beste abisu bat eman arte), jardueretara joateko hitzordua eskatu beharko da aldez aurretik. Erreserba hori Apple Storen ,Play Storen edo gainerako plataformetan eskuragarri dagoen MYWELLNESS APPan eskatuko da, klasea baino egun bat lehenago, 10:00etatik aurrera.

Erreserbak saioak hasi baino 5 minutu lehenago itxiko dira eta bi ordu lehenago bertan behera utzi daitezke. Ezeztatzen ez bada eta saiora joaten ez bada, ezin izango da saiorik erreserbatu 24 orduz. Erreserba muga: bi saio egunean.

Hemen duzue 2021eko irailaren 6tik abenduaren 20ra indarrean egongo diren jardueren ordutegiak.

Ordutegiak

Today23 - 29 Maiatza, 2022
Ast 23
Ast 24
Ast 25
Ost 26
Ost 27
Lar 28
Iga 29
Astelehena 23
07:30 / 08:30
Virtual Cycling

S.Cycling

07:30 / 08:30
Yoga 60′

S. Peine del viento

08:00 / 08:45
Tono 45′

S.Polivalente 1

08:30 / 09:30
Virtual Cycling

S.Cycling

08:30 / 09:15
Movilidad funcional

S. Peine del viento

09:00 / 09:45
Ataque 45′

S.Polivalente 1

09:00 / 10:00
Body Balance 55′

S.Polivalente 3

09:30 / 11:00
Yoga terapeutico 90′

S. Peine del viento

10:00 / 10:45
Tono 45′

S.Polivalente 1

10:00 / 11:00
Group Cycle 55′

S.Cycling

10:00 / 10:45
Hipos + Strech 45′

S.Polivalente 3

11:00 / 12:00
G Mantenimiento 55′

S.Polivalente 3

11:00 / 11:45
Aquafitness

Piscina

11:30 / 12:15
Movilidad funcional

S. Peine del viento

12:30 / 13:30
Virtual Cycling

S.Cycling

13:30 / 14:45
Pilates 75′

S. Peine del viento

13:30 / 14:30
Body Balance 55′

S.Polivalente 3

13:30 / 14:15
Aquafitness

Piscina

14:00 / 15:00
Virtual Cycling

S.Cycling

15:00 / 16:30
Yoga terapeutico 90′

S. Peine del viento

15:00 / 15:45
BodyPump 45′

S.Polivalente 1

15:15 / 16:15
Virtual Cycling

S.Cycling

16:00 / 17:00
Gap + Roller 55′

S.Polivalente 1

16:15 / 17:15
Virtual Cycling

S.Cycling

16:30 / 17:30
Pilates 60′

S. Peine del viento

17:15 / 18:00
BodyPump 45′

S.Polivalente 1

17:30 / 18:00
Movilidad

S.Polivalente 3

18:00 / 19:00
Gap + Hipos 55′

S.Polivalente 3

18:00 / 18:45
Group Cycle 55′

S.Cycling

18:15 / 19:00
Combat 45′

S.Polivalente 1

18:30 / 20:00
Pilates + SGA 90′

S. Peine del viento

18:30 / 19:15
TRX 45′

The Box

19:00 / 19:45
BodyPump 45′

S.Polivalente 3

19:00 / 19:45
Group Cycle 55′

S.Cycling

19:00 / 19:45
Tono 45′

S.Polivalente 1

19:15 / 20:00
TRX 45′

The Box

20:00 / 21:00
Total Training 55′

The Box

20:00 / 21:00
Zumba 55′

S.Polivalente 3

20:00 / 21:00
Group Cycle 55′

S.Cycling

20:00 / 21:00
Pilates 60′

S. Peine del viento

07:30 / 08:30
Virtual Cycling

S.Cycling

07:30 / 08:30
Yoga 60′

S. Peine del viento

08:00 / 08:45
Tono 45′

S.Polivalente 1

08:30 / 09:30
Virtual Cycling

S.Cycling

08:30 / 09:15
Movilidad funcional

S. Peine del viento

09:00 / 09:45
Ataque 45′

S.Polivalente 1

09:00 / 10:00
Body Balance 55′

S.Polivalente 3

09:30 / 11:00
Yoga terapeutico 90′

S. Peine del viento

10:00 / 10:45
Tono 45′

S.Polivalente 1

10:00 / 11:00
Group Cycle 55′

S.Cycling

10:00 / 10:45
Hipos + Strech 45′

S.Polivalente 3

11:00 / 12:00
G Mantenimiento 55′

S.Polivalente 3

11:00 / 11:45
Aquafitness

Piscina

11:30 / 12:15
Movilidad funcional

S. Peine del viento

12:30 / 13:30
Virtual Cycling

S.Cycling

13:30 / 14:45
Pilates 75′

S. Peine del viento

13:30 / 14:30
Body Balance 55′

S.Polivalente 3

13:30 / 14:15
Aquafitness

Piscina

14:00 / 15:00
Virtual Cycling

S.Cycling

15:00 / 16:30
Yoga terapeutico 90′

S. Peine del viento

15:00 / 15:45
BodyPump 45′

S.Polivalente 1

15:15 / 16:15
Virtual Cycling

S.Cycling

16:00 / 17:00
Gap + Roller 55′

S.Polivalente 1

16:15 / 17:15
Virtual Cycling

S.Cycling

16:30 / 17:30
Pilates 60′

S. Peine del viento

17:15 / 18:00
BodyPump 45′

S.Polivalente 1

17:30 / 18:00
Movilidad

S.Polivalente 3

18:00 / 19:00
Gap + Hipos 55′

S.Polivalente 3

18:00 / 18:45
Group Cycle 55′

S.Cycling

18:15 / 19:00
Combat 45′

S.Polivalente 1

18:30 / 20:00
Pilates + SGA 90′

S. Peine del viento

18:30 / 19:15
TRX 45′

The Box

19:00 / 19:45
BodyPump 45′

S.Polivalente 3

19:00 / 19:45
Group Cycle 55′

S.Cycling

19:00 / 19:45
Tono 45′

S.Polivalente 1

19:15 / 20:00
TRX 45′

The Box

20:00 / 21:00
Total Training 55′

The Box

20:00 / 21:00
Zumba 55′

S.Polivalente 3

20:00 / 21:00
Group Cycle 55′

S.Cycling

20:00 / 21:00
Pilates 60′

S. Peine del viento

Asteartea 24
Asteazkena 25
07:30 / 08:30
Virtual Cycling

S.Cycling

07:30 / 08:30
Pilates 60′

S. Peine del viento

08:00 / 08:45
BodyPump 45′

S.Polivalente 1

09:00 / 10:00
Pilates 60′

S. Peine del viento

09:00 / 09:45
CORE + STRETCH 45′

S.Polivalente 3

09:00 / 10:00
Group Cycle 55′

S.Cycling

09:00 / 09:45
Aquafitness

Piscina

10:00 / 10:45
Gap 45′

S.Polivalente 1

10:00 / 10:45
BodyPump 45′

S.Polivalente 3

10:00 / 11:30
Pilates + SGA 90′

S. Peine del viento

10:30 / 11:30
Virtual Cycling

S.Cycling

11:00 / 12:00
G Mantenimiento 55′

S.Polivalente 3

11:30 / 12:30
Virtual Cycling

S.Cycling

12:30 / 13:30
Virtual Cycling

S.Cycling

13:30 / 14:15
Aquafitness

Piscina

13:30 / 14:30
Virtual Cycling

S.Cycling

13:30 / 14:00
BodyPump 30′

S.Polivalente 1

13:30 / 14:45
Yoga terapeutico 75′

S. Peine del viento

14:00 / 14:30
CORE 30′

S.Polivalente 1

15:00 / 16:00
Pilates 60′

S. Peine del viento

15:00 / 16:00
Group Cycle 55′

S.Cycling

16:00 / 17:30
Yoga 90′

S. Peine del viento

16:00 / 17:00
Body Balance 55′

S.Polivalente 1

17:00 / 18:00
Virtual Cycling

S.Cycling

17:00 / 17:30
CORE 30′

S.Polivalente 1

17:30 / 18:15
Tono 45′

S.Polivalente 1

18:00 / 18:45
Group Cycle 55′

S.Cycling

18:00 / 19:00
Body Balance 55′

S.Polivalente 3

18:30 / 19:00
BodyPump 30′

S.Polivalente 1

18:30 / 20:00
Pilates + SGA 90′

S. Peine del viento

19:00 / 19:45
Group Cycle 55′

S.Cycling

19:00 / 20:00
Zumba 55′

S.Polivalente 3

19:15 / 20:00
Gap 45′

S.Polivalente 1

19:15 / 20:00
TRX 45′

The Box

20:00 / 21:00
Virtual Cycling

S.Cycling

20:00 / 20:45
BodyPump 45′

S.Polivalente 3

20:00 / 20:45
Combat 45′

S.Polivalente 1

20:00 / 21:00
Pilates avanzado 60′

S. Peine del viento

20:00 / 21:00
Total Training 55′

The Box

07:30 / 08:30
Virtual Cycling

S.Cycling

07:30 / 08:30
Pilates 60′

S. Peine del viento

08:00 / 08:45
BodyPump 45′

S.Polivalente 1

09:00 / 10:00
Pilates 60′

S. Peine del viento

09:00 / 09:45
CORE + STRETCH 45′

S.Polivalente 3

09:00 / 10:00
Group Cycle 55′

S.Cycling

09:00 / 09:45
Aquafitness

Piscina

10:00 / 10:45
Gap 45′

S.Polivalente 1

10:00 / 10:45
BodyPump 45′

S.Polivalente 3

10:00 / 11:30
Pilates + SGA 90′

S. Peine del viento

10:30 / 11:30
Virtual Cycling

S.Cycling

11:00 / 12:00
G Mantenimiento 55′

S.Polivalente 3

11:30 / 12:30
Virtual Cycling

S.Cycling

12:30 / 13:30
Virtual Cycling

S.Cycling

13:30 / 14:15
Aquafitness

Piscina

13:30 / 14:30
Virtual Cycling

S.Cycling

13:30 / 14:00
BodyPump 30′

S.Polivalente 1

13:30 / 14:45
Yoga terapeutico 75′

S. Peine del viento

14:00 / 14:30
CORE 30′

S.Polivalente 1

15:00 / 16:00
Pilates 60′

S. Peine del viento

15:00 / 16:00
Group Cycle 55′

S.Cycling

16:00 / 17:30
Yoga 90′

S. Peine del viento

16:00 / 17:00
Body Balance 55′

S.Polivalente 1

17:00 / 18:00
Virtual Cycling

S.Cycling

17:00 / 17:30
CORE 30′

S.Polivalente 1

17:30 / 18:15
Tono 45′

S.Polivalente 1

18:00 / 18:45
Group Cycle 55′

S.Cycling

18:00 / 19:00
Body Balance 55′

S.Polivalente 3

18:30 / 19:00
BodyPump 30′

S.Polivalente 1

18:30 / 20:00
Pilates + SGA 90′

S. Peine del viento

19:00 / 19:45
Group Cycle 55′

S.Cycling

19:00 / 20:00
Zumba 55′

S.Polivalente 3

19:15 / 20:00
Gap 45′

S.Polivalente 1

19:15 / 20:00
TRX 45′

The Box

20:00 / 21:00
Virtual Cycling

S.Cycling

20:00 / 20:45
BodyPump 45′

S.Polivalente 3

20:00 / 20:45
Combat 45′

S.Polivalente 1

20:00 / 21:00
Pilates avanzado 60′

S. Peine del viento

20:00 / 21:00
Total Training 55′

The Box

Osteguna 26

Jarduera gidatuen araudia:

1. Jardueretara joateko, aurretiko hitzordua eskatu beharko da, eta jardueran lekua erreserbatu. Erreserba hori MYWELLNESS APPan eskatuko da. Appari buruzko edozein zalantza edo kontsulta izanez gero, aretoko gure begiraleek argituko dizkizuete.

2. Edukiera %40ra murriztuko da. Puntualtasuna beharrezkoa da. Saioa hasi eta 5 minutura ezingo da sartu.

3. Nahitaezkoa izango da eskuoohial handia erabiltzea kontxoneta, bizikleta, etab estaltzeko. Jarduera bukatu ondoren, materiala garbitzeko eskuohial txikia eranbiltzea gomendatzen dugu.

4. Musukoak denbora guztian erabiltzea nahitzezkoa da.

The Box

Aretoaren erabilera librea eta gidatutako jarduerak konbinatuko dira eta Elkarteko fitness kuota duten bazkideek bakarrik gozatu ahal izango dute. Erabilera ordutegiari adi!

Noiz erabil dezaket?
Arreta jarri erabilera ordutegian, gidatutako jarduerekin uztartzen baita.

Zein da edukiera?
12 pertsona

Zer erabil dezaket?
Bi arraun makinak, korrika egiteko zinta bat, bi Tecnogym bizikleta, 2 Keiser bizikleta, lera eta material osagarriak ( hamar trx, gomak, barra olinpikoak, mankuernak)

Bazkideak sartzeko ordutegia

2022RKO URRITIK ABENDURA.

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA IGANDEA
8:00 – 17:30 11:00 – 14:30 8:00 – 17:30 8:00 – 09:30 08:00 – 17:00 9:00 – 13:30 9:00 – 13:30
11:00 – 13:00
16:00 – 17:30 15:00 – 17:30 18:30 – 20:30

* Elkarteak igandetan The Box aretoa okupatzeko eskubidea izango du 10:00etatik 11:00etara, gidatutako jarduerak emateko.
* Jaiegunetan aretoak itxita egongo dira.

The box aretoaren araudia.

1. Nahitaezkoa da kirol arropa eta kirol oinetakoak erabiltzea (ez txankletak, ez kaleko oinetakoak, ez oinutsik), zorua markatzen ez dutenak eta kalean erabili ez direnak.

2. Higiene arrazoiak direla eta, nahitaezkoa da eskuohiala erabiltzea.

3. Materiala txukun utzi beharko da, eta jarraian erabiltzeko prest. Erabilera beste bezero batzuekin partekatzen da, eta beraz, haien erabilera txandakatu behar da. Atsedenaldietan materialak gainerako erabiltzaileen eskura egon behar du.

4. Materialean eta lurrean geratu ahal izan den izerdia garbitu behar da, garbitasunarengatik eta irristadak sahiesteko.

5. The Box intentsitate handiko entrenamendu gela da. Bazkidearen entrenamendurako fitness aretoa egokiagoa bada, areto horretara bidaliko dira.

6. 18 urtetik beherakoek debekatuta dute aretora sartzea. Begiraleekin gidatutako entrenamendu taldeak izan ezik.

7. Fitness kuota duten bazkideek eta entrenamendu pertsonaleko bezeroak bakarrik erabil dezakete. (aldi baterako bonuak sartu gabe).

8. Monitore bat bezero batekin dagoenean, entrenamendu personal batean, lehentasuna izango du materiala eta gunea erabiltzeko.

9. Debekatuta dago magnesioaren erabilera. Behar izanez gero, bakoitzak bere eskularruak eraman behar ditu.

10. Aretoaren atean eskuragarri egongo da erabilera libreko sarrera ordutegia. Ordutegi hori gidatutako saioen arabera ezarri da, eta DTEEak beharrezkoak iruditzen zaizkion aldaketak egiteko eskubidea gordetzen du.

Jarduera gidatuen

ordutegia jaitsi.

Nola iritsi

LAGUNDUKO DIZUGU ?

Entzuten dizugu.

Jar zaitez gurekin harremanetan.Email bat bidali edo telefonoz dei iezaiguzu.

rctss@rctss.com943 21 59 81943 21 51 61

    DONOSTIAKO TENIS ELKARTE ERREALAREN DATUEN BABESAREN INFORMAZIOA.Helburuak: zure eskaerei erantzutea eta gure produktu eta zerbitzuei buruzko informazio komertziala bidaltzea, baita posta elektronikoz ere.Legitimazioa: interesdunaren baimena. Hartzaileak: ez dago aurreikusita datuak lagatzea.Eskubideak: zure baimena edozein unetan ken dezakezu, baita zure datuak eta gainerako eskubideak ikusi, zuzendu eta ezabatu ere rctssctss.com-en.Informazio gehigarria: pribatutasun politika estakan informazio gehiago duzu.
    Pribatutasun politika irakurri eta onartzen dut.